2023.05.19

Kauno apskrities globos centrų globėjų paieškos dirbtuvės

Jiezno paramos šeimai centro Globos centro darbuotojos Jūratė Pagirskaitė ir Jūratė Čepulienė gegužės 16 d. dalyvavo Kauno apskrities globos centrų globėjų paieškos dirbtuvėse. Jų metu kartu su kitų globos centrų darbuotojomis ieškojome būdų kurti kryptingą ir paveikią komunikaciją šviečiant bendruomenę vaikų globos klausimais, bandėme atrasti, kas galėtų motyvuoti žmones tapti globėjais ar įtėviais, svarstėme, ką konkrečiai padaryti kiekvienoje savivaldybėje tikslams pasiekti.

 

2023.05.12

Gegužės 17-ąją vaiko teisių gynėjai kviečia į atvirų durų dieną           

             Norite daugiau sužinoti apie bendravimą su vaikais? Susiduriate su sunkumais šeimoje? O gal žinote šeimą, kuriai reikia pagalbos? Vaiko teisių gynėjai kviečia į atvirų durų dienas, kurių metu teisininkai, psichologai bei vaiko teisių gynėjai bus pasirengę konsultuoti žmones jiems aktualiais su vaikais susijusiais klausimais. Vaiko teisių gynėjai vis dažniau tampa šeimų konsultantais, padedančiais sudėtingose situacijose, kai prireikia pagalbos. Vaiko teisų gynėjų konsultacija gali praturtinti jūsų žinias.

           Atvirų durų dienos vyks gegužės 17 dieną, trečiadienį, kiekvienoje savivaldybėje veikiančiuose Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos padaliniuose.

        Daugiau informacijos apie konkrečioje savivaldybėje esančio Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos padalinio darbo valandas ir konsultuosiančius specialistus galima sužinoti paskambinus į teritorinį skyrių. Teritorinių skyrių kontaktus rasite čia: https://www.lrvalstybe.lt/kont…/teritoriniai-skyriai-20247

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17