Jiezno paramos šeimai centro Globos centro GIMK specialistės Vilija ir Jūratė lankėsi Kašonių bibliotekoje. Susitikome su veiklia ir iniciatyvia bibliotekininke Danute Bajoriene, kuri papasakojo apie Kašonių kaimo bendruomenės narių veiklas ir organizuojamas šventes. Pristačiusios Globos centre teikiamas paslaugas aptarėme bendradarbiavimo galimybes vykdant Globos centro veiklų viešinimą Kašonių bendruomenėje.

Dėkojame Danutei už šiltą priėmimą!

Skelbiame velykinio atviruko konkurso laimėtojus!

           Per Atvelykį, dar vadinamą vaikų Velykėlėmis, pats metas paskelbti velykinio atviruko konkurso laimėtojus. Džiaugiamės, kad konkurse dalyvavo net 25 Prienų rajone globojami ir bendruomeniniuose vaikų globos namuose gyvenantys vaikai, jie pateikė 37 savo darbelius. Gražiausio atviruko rinkimai vyko Globos centro facebook puslapyje Vaikai yra vaikai. Prienų rajonas.. Daugiausiai palaikymo sulaukė jauniausios konkurso dalyvės Danielės (4 metai) atvirukas, antrąją vietą užėmė Paulos (6 metai) darbelis, trečioji vieta atiteko Miglės (16 metų) pieštam atvirukui. Sveikiname nugalėtojas, jas pasieks Globos centro prizai. Saldžių Globos centro prizų sulauks visi vaikai, atsiuntę savo darbelius!

        Už kūrybingumą, išradingumą ir dalinimąsi pavasarine šiluma dėkojame visiems konkurse dalyvavusiems vaikams, jų globėjoms ir BVGN dirbančioms socialinėms darbuotojoms!

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15